Mobilheim Centrum cz :: mobilní domy
V nabídce 22 mobilheimů za solidní ceny.

MoBy 25

MoBy

Na základě našich dlouholetých zkušeností s prodejem oblíbených použitých rekreačních mobilheimů anglické celoroční koncepce, které však mají velice špatné izolační parametry pro naše letní a zimní klimatické podmínky a nutí majitele k dalším nemalým investicím a ne vždy povedeným zateplovacím úpravám, jsme vyvinuli ve spolupráci s tradičním českým výrobcem montovaných a kontejnerových staveb levný, celoročně obyvatelný mobilní domek - koncepci MoBy (mobilní bydlení).

Tímto výrobkem přinášíme na trh velice levnou a dostupnou možnost vlastního bydlení a také variabilitu výbavy a provedení, kterou výrobci mobilheimů v nabídce nemají.

Další nespornou výhodou je, díky zvolené konstrukci, mobilita nejen k prvnímu majiteli - tedy usnadnění pří manipulaci nebo dalším prodeji! K jeho umístění na pozemku by měl stačit pouze územní souhlas (přenosná stavba do 25 m2 ), nebo územní rozhodnutí.

Nevýhodou této koncepce je nutný odpovídající prostor pro těžkou techniku (jeřáb + kamion). Koncepce MoBy nemá podvozek s kolečky jako klasický mobilheim. Ušetřený prostor za podvozek je využitý jako vnitřní prostor interiéru, který působí vzdušněji a nabízí více místa.

Jako první, kompletně nadstandardně vybavený MoBy 25, rozměr: 7,35 x 3,4 m (do 25 m2 ) je v našem centru k vidění od února 2013.


Nový celoročně obytný modul s moderním hliníkovým bezúdržbovým skeletem, s tl. stěn 110 mm, izolace stropu 150 mm a podlahy 100 mm je nejmenší varianta jednoho modulu, který může mít rozměr až 12 x 3,6 m.

Na přání můžeme nabídnout: silnější izolaci, sedlovou střechu, dřevěný nebo jiný obklad atd. Umíme také vyrobit variantu k trvalému bydlení s projektovou dokumentací nebo provozovny a prodejny.

Rozměr: 7,35 x 3,4 m (do 25 m2 ) od 299 999,- bez DPH. Základní cena bez vybavení. Výška stropu 2500 mm nebo 2600 mm pro zvýšené patro v ložnici na spaní s volným prostorem např. pro pracovnu pod postelí (cca 4 m navíc).

Zrup