Mobilheim Centrum cz :: mobilní domy
V nabídce 22 mobilheimů za solidní ceny.

Sun Roller

Sun Roller MauiSun Roller Maui

Společnost Sun Roller vznikla již před 30 lety ve Španělsku. Projektujeme a stavíme mobilní domy, karavany a obytné vozy v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu.

Sun Roller má dvě továrny ve Španělsku (jednu otevřenou v r. 1973 a druhou v r. 2002) a třetí ve Slovinsku (otevřenou v r. 2003). Nadále posiluje svou pozici jako leader v daném oboru na evropském trhu. V současnosti je třetím největším evropským výrobcem mobilních domů.

Sun RollerJiž od svého založení nabízíme zákazníkům pohodlné a kvalitní mobilní domy. Jsme jedním z prvních výrobců v Evropě, který využívá při stavbě mobilních domů technologii sandwichových panelů (PUR pěna).

Všechny naše mobilní domy splňují evropskou normu EN 1647 (Certifikát - vydaný Bureau Veritas v červenci 2001). Tato norma všem uživatelům zaručuje nejen bezpečnost elektrických a plynových rozvodů, ale také zaručuje, že kvalita izolace a ventilačního systému je optimální.

Jelikož Sun Roller při výrobě svých mobilních domů prosazuje moderní přístupy k trávení volného času, často se mobilní domy Sun Roller objevují v nejrůznějších článcích v odborném tisku a také v mnoha magazínech o bytové kultuře.

Certifikát
1 2 3 1 2 3 1 2 3 4 5 1 2 3 4 1 2 3 4 5 1 2 3 4 5 6

Všechny modely se vyrábějí v celoročním provedení, která mají plastová okna a dveře s izolačními dvojskly, zesílenou stropní a podlahovou izolaci. Zákazník si volí způsob vytápění (plyn, elektrika a nově i tuhá paliva), dále doporučujeme elektricky vyhřívaný rozvod vody řízený termostatem proti zamrznutí. Tento systém je pro plnohodnotný zimní provoz nezbytný.

Výhody mobilních domů Sun Roller proti ostatním mobilheimům

Výhody mobilheimů Sun Roller
  1. Sendvičový PUR panel je zarukou delší životnosti oproti tradiční stavbě mobilních domů
  2. Povrch vnitřní stěny je po léta snadno omyvatelný
  3. Sendvičová technologie PUR panelu 45mm s omezeným použitím dřeva v konstrukci redukuje tepelné mosty na minimum
  4. Hermeticky lepené panely znemožňují průchod vlhkosti do vnitřní izolace


Systém odvětrávání mobilheimu - důležité pro jeho životnost.

Porovnání klasického systému (obr.1) a systému Sun Roller (obr.2)